Casa Mandala Ξενοδοχείο
Το άνετο Casa Mandala Ξενοδοχείο Santa María Colotepec περιλαμβάνει 16 δωμάτια με θέα στον κήπο.
Santa Cruz Huatulco απέχει 60 λεπτά οδικώς.
Τα δωμάτια περιλαμβάνουν κουζίνα για την άνεση των πελατών.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Πουέρτο Εσκοντίντο30 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
Στο δωμάτιο
- Αίθριο
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
Σημαντική ειδοποίηση
Check-in: από 15:00 έως 19:00
Check-out: από 07:00 έως 11:00
Συχνές ερωτήσεις
- ✈
Πόσο απέχει το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Πουέρτο Εσκοντίντο από τo Casa Mandala Ξενοδοχείο;
Το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Πουέρτο Εσκοντίντο βρίσκεται σε απόσταση 30 χλμ. από τo Casa Mandala Ξενοδοχείο. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να φύγουμε από τo Casa Mandala Ξενοδοχείο;
Μπορείτε να αφήσετε το δωμάτιο του τo Casa Mandala Ξενοδοχείο στις 11:00. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo Casa Mandala Ξενοδοχείο;
Οι τιμές στο τo Casa Mandala Ξενοδοχείο ξεκινούν από 54$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το προσωπικό του ξενοδοχείου.